Working on it...

Delta-N
This page location is: Home

Delta-N levert al sinds 1999 flexibele en doordachte IT-oplossingen op basis van Microsoft-technologie. Als Microsoft Certified Partner gaan we op zoek naar innovatieve toepassingen die grenzen doorbreken. Daarbij staan alle mogelijkheden open: van advisering tot beheer, van projectmanagement tot software-ontwikkeling, van on-premise tot in de Cloud en van standaard tot maatwerk. Zo zorgen we ervoor dat niets u tegenhoudt om uw ambities te verwezenlijken.
  

 

 

Ready for the Cloud?http://www.delta-n.nl/ready-for-the-cloudReady for the Cloud?Het Azure Readiness Assessment biedt u het juiste startpunt om uw applicatie naar de Cloud te brengen.http://www.delta-n.nl/ready-for-the-cloud
Succesvolle modernisering Spaanse marktplaatshttp://www.delta-n.nl/succesvolle-modernisering-spaanse-marktplaatsSuccesvolle modernisering Spaanse marktplaats​Ontwikkelteam realiseert metamorfose van de Spaanse online marktplaats MercadOnline.es.http://www.delta-n.nl/succesvolle-modernisering-spaanse-marktplaats
The Perfect User Storyhttp://www.delta-n.nl/the-perfect-user-storyThe Perfect User Story​Terugblik op een interactieve Scrum Round Table over het refinement proces.http://www.delta-n.nl/the-perfect-user-story

 

 

Interim ICT Recruiterhttp://www.delta-n.nl/interim-ict-recruiterInterim ICT Recruiter​Wij zoeken een ervaren Interim ICT Recruiter om onze groei ambities te kunnen realiseren.http://www.delta-n.nl/interim-ict-recruiter
Account Manager Office 365http://www.delta-n.nl/account-manager-it-proAccount Manager Office 365​Heb jij aantoonbare ervaring met de verkoop van Office 365 projecten?http://www.delta-n.nl/account-manager-it-pro
.NET Backend ontwikkelaarhttp://www.delta-n.nl/backend-developer.NET Backend ontwikkelaarKom jij ons team versterken als ervaren Microsoft .NET Backend Developer?http://www.delta-n.nl/backend-developer

 

 

Acto - Inrichting Work Item Management en Build customizationhttp://www.delta-n.nl/acto-continuous-integrationActo - Inrichting Work Item Management en Build customization​Met de komst van TFS2013 wilde Acto stappen te zetten op het gebied van Continuous Integration.http://www.delta-n.nl/acto-continuous-integration
De Vrije School Den Haag - Office 365http://www.delta-n.nl/de-vrije-school-den-haag-office-365De Vrije School Den Haag - Office 365​Dankzij de Quick Start kan de Vrije School direct de mogelijkheden van Office 365 benutten.http://www.delta-n.nl/de-vrije-school-den-haag-office-365
Ministerie van Defensie - Ondersteuning ontwikkelstraat SATShttp://www.delta-n.nl/ministerie-van-defensie-ondersteuning-ontwikkelstraatMinisterie van Defensie - Ondersteuning ontwikkelstraat SATS​Ondersteuning van de software ontwikkeling bij de afdeling SATShttp://www.delta-n.nl/ministerie-van-defensie-ondersteuning-ontwikkelstraat

 

 

De Onderwijsdagen 2014http://www.delta-n.nl/de-onderwijsdagen-2014De Onderwijsdagen 2014​Op 12 november is Delta-N aanwezig op Dé Onderwijsdagen 2014 in Rotterdam.http://www.delta-n.nl/de-onderwijsdagen-2014
Office 365 voor het Onderwijshttp://www.delta-n.nl/seminar-office-365-voor-het-onderwijsOffice 365 voor het Onderwijs​Welke (nieuwe) mogelijkheden heeft Office 365 het onderwijs te bieden?http://www.delta-n.nl/seminar-office-365-voor-het-onderwijs
Professional Scrum Developer (.NET)http://www.delta-n.nl/professional-scrum-developerProfessional Scrum Developer (.NET)​Leer samen te werken als Scrum team gebruik makend van Visual Studio en TFS.http://www.delta-n.nl/professional-scrum-developer